Humbni peshë brenda natës me këtë ilaç magjik
Humbni peshë brenda natës me këtë ilaç magjik

Humbni peshë brenda natës me këtë ilaç magjik

Kuzhint.com

Ky ilaç magjik shkrin kilogramet brenda natës duke djegur qindra kalori, ndërsa ju nuk bëni asgjë.

Ju mund të pushoni, të uleni, kapni librin tuaj të preferuar, dhe ky ilaç magjik do të bëjë punën e tij.

Çfarë ju duhet është nje kombinim provuar i kanellës dhe mjaltit.

Mjalti dhe kanella të kombinuara së bashku mund të përshpejtojë metabolizmin.

Shpejtësia e metabolizmit është e rëndësishme kur është fjala për humbjen e peshës.

Kombinimi i mjaltit dhe kanellës mund të ndihmojë në largimin e peshës së tepërt.

Procesi i përgatitjes:

2 lugë mjalt, ë1 lugë te mesme kanellë, 250ml ujë.

Vini re se kjo është një shumë e rekomanduar që mund të ndryshohet.

Por gjithmonë kini në mend se kur përgatitni këtë ilaç ju duhet të përdorni dy masa mjaltë, dhe një kanellë.

Ju mund të përgatisni sa më shumë që ju mendoni se ju mund të kenë nevojë.

Vloni ujin dhe pastaj derdhni atë mbi kanellë.

Prisni disa kohë derisa ajo ftohet pak.

Shtoni mjaltë kur përzierja nuk është shumë e nxehtë. (Kujdes nga fakti që ju kurrë nuk duhet të vëni mjaltë në ujë të valë)

Si të përdorni atë:

Konsumoni gjysmen e pijes në mëngjes kur ju zgjoheni dhe zhdukni gjysmën tjetër në natën para se të shkoni në shtrat.

Ky ilaç punon vetëm në stomak bosh.


Fjalet kyqe : keshilla  humbni  peshe  brenda  nates  kete  ilaq  magjik  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Jiaozi në Kinë- Ravioli në Itali- Pelmeni në Rusi
Mishë pule me rizoto dhe brokoli
Mini Cupcakes me gjalp dhe arra (mufinsa)