Mask kunder renjes se flokve
Mask kunder renjes se flokve

Mask kunder renjes se flokve

Kuzhint.com

Kunder rrenjes se flokeve si per femra ashtu dhe per meshkuj. Kjo maske ka rezultuar shume efektive! Perbersit: - 1 luge vaj ulliri -1 luge mjalt -1 luge kanelle pluhur, Pergatitja: Vajin ngroheni, pastaj shtoni mjalitin dhe kanellen,

I perzieni mire e mire dhe ne gishta shperndajeni ne rrenje,, lereni per 15-20 min, dhe lajeni flokun si zakonisht,, perdoreni 2 here ne muaj.


Fjalet kyqe : keshilla  mask  kunder  renjes  flokve  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Supë orizi me vezë dhe limon
Pogaçe me djathe te bardhe
Më sigurt me fjet bashk me bebe apo jo