Keshilla ne kuzhin
Keshilla ne kuzhin

Keshilla ne kuzhin

Kuzhint.com

Deshironi qe gjate skuqjes patatet mos te thithin shume vaj ateher lexojeni kete kshille ! Truk i kuzhinës: patate të skuqura me më pak vaj... Pasi të keni prerë patatet, vendosini ato në për 20 minuta në qumësht para se t’i hidhni në tigan për t’i skuqur. Ato do të jenë me më pak vaj duke qenë se qumështi pengon patatet të thithin shumë vaj gjatë gatimit.

Mendoni për taksën tuaj të kolesterolit, provojeni këtë truk! Lexoje dhe shperndaje!!!


Fjalet kyqe : keshilla  kuzhin  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Ajrokrem të shtëpisë
Berlina me gjeme
Tave e shpejt me fasule dhe perime