Recetat e fundit

Torte me ajke
Embelsire me arra, lejthia dhe ajke
Pogaqe e shpejt me ajke kosi dhe djathe
Role me ajke dhe banane
Ajke e embel e pergaditur ne kushte shtepie
Torte me çokolate te bardhe dhe ajke
Veze me ajke
Muffinsa me ajke
Torte me mascarpone,qershia,ajke dhe corn flakes
Torte me çokolate,jogurt,ajke dhe kokos
Makarona me proshute,ajvare dhe salce ajke (Panna)
Trileçe me ajke dhe kokos
Brioche (pogaqe)me ajke