Smoothie per pastrimin e stomakut
Smoothie per pastrimin e stomakut

Smoothie per pastrimin e stomakut

Kuzhint.com

Perberesit: 3 Gota uje Lengu i nje limoni 2. 50 cm Xhenxhefil 10 cm Kastravec 1/4 Gote Nenexhik 1-2 Grushta me akulle Pergaditja: E perzime me blinder nje gote uje me lengun e limonit, xhenxhefillin, kastravecin dhe nenexhikun. Pastaj ia shtojme edhe goten e dyte me uje dhe akullin duke e perdorur vazhdimisht blinderin. Pasi te jete bluar mire masa e sherbejme ne gote duke ia shtuar edhe pak akull dhe nenexhik te fresket. Burim: http://thevedge. org/ Perkthimin e ka bere faqja ;http://www. tegatuajm. com/


Fjalet kyqe : keshilla  smoothie  pastrimin  stomakut  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Vetitë shëndetësore të trëndafilit të egër (kaqa)
Speca feferona turshi
Kurorë me kanellë