Smoothie me ananas
Smoothie me ananas

Smoothie me ananas

Kuzhint.com

Përbërësit:

1 filxhan çaj kos me vanilje,

6 kube akulli,

1 filxhan çaj ananas.

Përgatitja:

Në një mikser elemtrik e vendosim akullin dhe kosin pastaj ia shtojmë edhe ananasin dhe fillojm dhe i perziejm derisa te bluhet e tërë masa mirë.

Pasi ta kemi bluar mirë pijen e shërbejmë me një gotë të ftohur më parë në frigorifer.

Nese e pergatiteni ateher ju bëft mirë. living al


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  smoothie  ananas  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Eliminoni qimet e fytyrës me këtë recetë natyrale
Krelanë me hithra
Bleta insekt shumë sherues