Si ti largojme lyrthat ne trup!!!
Si ti largojme lyrthat ne trup!!!

Si ti largojme lyrthat ne trup!!!

Kuzhint.com

Shume here kemi ndegjuar nga njerze te ndryshem qe largimi i lyrthave ne trupe behet me aceton apo diqka tjeter me te forte, mirepo kohet e fundit disa kan arritur te largojn lyrthat nga trupi vetem me nje perbers te vetem dhe qe eshte uthulla e molles.

Perpara se te aplikoni me uthulln e molles ne lekure siguroho qe nuk ke ndonje alergji dhe pastaj apliko.

Mund ta provoni per 5 apo 6 dite rend per te arritur rezultatin, zakonisht provojeni ne mbremje pak pa fjetur me qellimq e te mos levizni shume dhe pambuki me uthull te qendroje mbi lyrthin tere naten, ajo fillimisht behet e zez dhe fillon duke u thare dal nga dal.


Fjalet kyqe : keshilla  largojme  lyrthat  trup  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Salce bechamel
Kekë i shpejt me krem qershie
Kroasan me kanellë