Si ta largojm eren e pa kendeshme ne aparatet per ftohje (frigorifer)
Si ta largojm eren e pa kendeshme ne aparatet per ftohje (frigorifer)

Si ta largojm eren e pa kendeshme ne aparatet per ftohje (frigorifer)

Kuzhint.com

Nese deshironi qe frigoriferi juaj mos te permbaj arome te keqe atehere provojeni te vendosni kafe te bluar imet ne nje pjate te vogel mbrenda ne frigorifer.

Ja edhe nje metode shume me efikase se ajo me kafe per ta larguar aromen e keqe nga frigoriferi.

Para pak qasteve ndahu me neve nje fanse e jona e rregullet M.

G pervojen e saj e cila kishte provuar kete duke e vendosur kafen ne frigorifer por jo me nje rezultat te suksesshme.

Ajo na tregoi qe ka 1 vite qe po vendoske rregullishte nje pako sheqer vanille duke e hapur pakon.

Nje metode shume e suskseshme per largimin e ererave te kqija ne frigorifer.

Mjafton edhe te ngrohim nje gote me qumeshte e ta vendosim poshte ne frigorifer ta lem ter naten do te shohim se neser nuk do ta kete ate er.

​Mund te vendosni edhe nje kore buke te lyer me uthull.. provojeni.. dhe era e keqe do te iki. Faleminderite shume M.


Fjalet kyqe : keshilla  largojm  eren  kendeshme  aparatet  ftohje  frigorifer  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Llazanje nga tegatuajm.
-Leqenik -
Sallatè me makarona