Pije për humbjen e peshës
Pije për humbjen e peshës

Pije për humbjen e peshës

Kuzhint.com

Ky lëng natyral është efikas për humbjen e peshës sidomos në zonën e barkut. Është një recetë efikase, e lehtë për t’u përgatitur dhe e shijshme.

Përbërësit: 4 kivi lugë gjelle me pluhur karafili 2 mollë 1 dardhë 1 tufë nenexhik lëngun e 2 kokrrave limon 5 gota ujë Përgatitja: Të gjithë përbërësit të hidhen në mikser.

Lërini të miksohen me njëra-tjetrën derisa të arrini një masë kompakte. Kjo pije duhet të pihet çdo ditë para mëngjesit, drekës dhe darkës.

Gjithashtu mund të pini një gotë edhe para se të flini gjumë.

Lexoni me shume tek: www. living. al


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  humbjen  peshes  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Speca lule ose somborka turshi
Tatli  te rrumbullakta turke
Biskota të shijshme me sheqer pluhur