Pija që pastron trupin
Pija që pastron trupin

Pija që pastron trupin

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

Dy portokall, një limon, ujë shishe 0. 5l

Pregaditja e recetës :

Përveç që bën pastrimin e trupit kjo pije tepër e shijshme ju ndihmon për pastrimin e lëkurës, rritjen e flokëve, eliminon celulitin etj.

Pasi të keni shtrydhur portokallin dhe limonin hidheni lëngun tek shishja edhe pjesën tjetër plotësojeni me ujë.

Kjo konsumohet gjatë gjithë ditës nga pak.

Mund ta pini dy ose më shumë herë në javë.


Fjalet kyqe : pije  ndryshme  pija  pastron  trupin  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Vidim me sheqer gatuar ne furre
Torte me molle dhe marcipan
Biskota me form iriqi per femij