Nje recet per ata qe vuajn nga Kanceri derguar nga nje fanse Ema
Nje recet per ata qe vuajn nga Kanceri derguar nga nje fanse Ema

Nje recet per ata qe vuajn nga Kanceri derguar nga nje fanse Ema

Kuzhint.com

Kjo metod ka pasur shume efekte pozitive dhe per ate vendosa ta ndaj me ju miqe te dashur, e ju mos hezitoni ndajeni me miqet e juaj, ti ndihmojm njeri -tjetrit. [Ju lutem postone kete recete, eshte nje mrekulli per ata te prekur nga kanceri, dhe shume semundje tjera.. ]

15 thelpi hudhra dhe 250 gr grurë

Gruri te zihet dhe pasi te ftohet i hedhim lengun e 15 limoneve dhe 15 hudhra te shtupura mire, 15

arrat gjithashtu i grimecojm dhe hedhim ne mjalt i perziejm mire e mire dhe e mbajm ne nje vend te that te mbyllur mire ne nje kavanoz dhe konsumohet gjysem ore para çdo vakti dhe keni kujdes qe të konsumohet vetem me luge druri ose plastike asesi te metalit.

Ju urojme sherim te gjithe atyre qe vuajn nga kjo smundje.


Fjalet kyqe : recet  vuajn  kanceri  derguar  fanse  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pogaqe me djathë dhe spinaqë
Biskota te brishta
LLazanje italiane