Mask per pastrimin e fytyres
Mask per pastrimin e fytyres

Mask per pastrimin e fytyres

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

1 luge leng limoni, 1 luge leng portokalli, 1 luge sheqer

Pregaditja e recetës :

Me kete perberje bejini masazh fytyres dhe mbajeni per dy tre minuta, shplajeni me uje te vaket.

Kjo do tju pastroj pikat e zeza, heq qelizat e vdekura dhe i jep fytyres shkelqim.

Bejeni njehere ne jave.

Nese ky informacion ishte i dobishem per ju, te lutem SHPERNDAJE,

Faleminderit.


Fjalet kyqe : keshilla  mask  pastrimin  fytyres  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Pogaqe te vogla nga Buqe Ferizi
Le ta shikojm se sa gram apo ml ka një gotë
Berliner