Keshille per anemi me arra jeshile dhe mjalte nga Florije Krasniqi
Keshille per anemi me arra jeshile dhe mjalte nga Florije Krasniqi

Keshille per anemi me arra jeshile dhe mjalte nga Florije Krasniqi

Kuzhint.com

Receta: duhet 10 kokrra arra te reja, keto shpohen ne disa vende me gjilpere dhe i qesim ne nje kavanoze me mjalte.

Duhet te presim nja 10 dite pastaj mund te perdoret cdo mengjes ne te esell nga 1 luge gjelle.

Forcon gjakun dhe e pastron organizmin.

Por kjo recete mund te pergaditet vetem gjate fillimit te pranveres kur formohen arrat e vogla.

Pacit nje dite te mbare!


Fjalet kyqe : keshilla  keshille  anemi  arra  jeshile  mjalte  florije  krasniqi  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…



Recetat e rekomanduara :

KUZHINA TRADICIONALE SHQIPTARE
Qofte me lulelaker dhe veze
Torte me qershia dhe çokolate