Ide per pastrimin e pllakave  te shporetit
Ide per pastrimin e pllakave te shporetit

Ide per pastrimin e pllakave te shporetit

Kuzhint.com

Nese nuk e ke iden se do ti lajme pllakat e shporetit qe na jan zhytur kjo eshte kollaj fare! Marrim pake uthull dhe e sperkasim vendin ku i kemi zhytur pllakat e shporetit rreth e per qark dhe e leme ashtu te veproj per pese ose dhjete minuta. Pastaj me nje sfungjer e pastrojm te gjithe vendin qe e kemi bere me uthull dhe pllaka do te behet si e re. Provojeni edhe ju se do te keni sukses. Shperdaje nese te pelqen si ide !


Fjalet kyqe : keshilla  pastrimin  pllakave  shporetit  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Torte e shpejte me nescafe
Kërpudha në tavë
Praline me konjak