Embelsira  me pudinge  nga Lulja La
Embelsira me pudinge  nga Lulja La

Embelsira me pudinge  nga Lulja La

Kuzhint.com

Përbërsit e recetës :

2 pudinga ,, 1 sheqer vanill ., 1 qokollade, kokos, keksa biskrem

Pregaditja e recetës :

Per dy lloje te embelsiraave si ne foto nevoten:

2 pudinga, nje vanill. 1 qokolad, normal i pegaditim si gjithe pudingu qe pergaditet ne dy en veqmas dhe e servon ne ket menyr.

Ata qfar tepron nga pudingu i mbetur e marrim keksat dhe i lyen nje rend keksa nje rend puding.

Me te dy pudingat e mbetur e thjesht po shume e shishme.

Per dekorim siper tortes i hedhim kokos si dhe nje cop qokolad, e ne puding mund te perdorni keksa biskrem.

Per me shum shiko foton

Embelsira me pudinge nga Lulja La


Fjalet kyqe : embelsira  pudinge  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Kifle rrole me djath
Fara e zezë: vetit sheruse
Petulla me form kungulli