Cocostar toptha
Cocostar toptha

Cocostar toptha

Kuzhint.com

Cocostar toptha te pergaditura nga Kaltrina Berisha

Pergaditja:

Ne nje en i perziejm 2 shllaga, 1gote qumshte, 200gr kokos, 2 luge sheqer pluhur, gjysem qokollade te bardhe dhe e formojm nje brum te ngjeshur.

Pasi te kemi formu brumin marrim me dore e i bejme ne formon e topzavi i renditim ne nje tabaka dhe siper i hedhim qokollade te shkrire


Fjalet kyqe : embelsira  cocostar  toptha  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Njollat e verdha te thonjtë, ja si ti heqim
Biskota me kakao dhe kokos
Emblesire Franceze