Banane te skuqura ne mjalte
Banane te skuqura ne mjalte

Banane te skuqura ne mjalte

Kuzhint.com

Perbersit; 1.

Banane pak kanell 2.

Vaj 3.

Mjalte sipas shijes Pergaditja Marrim bananen e presim ne flegra si ne foton 1, pastaj ne tigan hedhim vajin pasi te nxehet hedhim bananet ne vaj te nxeht i fergojme dhe i largojm nga tigani duke i lyer me mjalte de kanell shih foto 2.

Kjo recet sherbehet e ftoht. JU BEFTE MIRE


Fjalet kyqe : embelsira  banane  skuqura  mjalte  


Lereni mendimin tuaj per kete recet…Recetat e rekomanduara :

Toptha me kakao
Kek me kakao dhe koka kola
Mask per pastrimin e fytyres